jigolo arayanlar
Jigolo Nedir?

Jigolo Genellikle Genç erkeklerden oluşan bir cinsel veya duygusal hizmet erkeğidir. Olgun ve yaşlı bayanlara yada genç ama cinsel yönden aradığı mutluluğu bulamamış bayanlara eşlik eden erkeklerdir. Hanımlar dışında evli çiftler veya pasif gay kişiler de zaman zaman jigolo talebinde bulunabilirler. Jigololuk ülkemiz de çoğunluğunu rus hanımların oluşturduğu antalya bölgesindeki turistlerin bu konuda eğilim göstermeleriyle boy göstermeye başlamıştır. ilk zamanlar da antalya ve çevrelerinde doğulu diye tabir edilen kürt gençlerinin esmer ve kıllı görüntüleri jigolo olarak algılansa da aslında jigololuk renk tür veya ırk gözetimi yapılan bir sektör değildir. Hiç ummadığınız kısa boylu basit görünen bir erkek bile aslında bir jigolo olabilir.

Çünkü jigolo aslen cinsel yönden güçlü erkek demektir. Hal böyle görünse de olgun veya zengin bayanlar bazen sadece kendine özel günlerinde, iş görüşmelerinde, arkadaş partilelerinde eşlik etsin diye de jigolo talep edebilirler.

Kendimle ilgili bir örnek vermem gerekirse ilk jigololuk deneyimlerimden birinde genç bir kızın arkadaşlarının bulunacağı bir doğum gününde benim ona eşlik etmemi istemesiyle şaşırmıştım. Oysaki sebebi 2 yıldır bu kızın üniversite eğitimi dolayısıyla şehir dışında olduğu ve arkadaşlarına sürekli uzun saçlı ve esmer yakışıklı bir sevgilisi olduğunu söylemesiymiş. yani anlayacağınız ben o gun kendisine sevgilisiymiş gibi eşlik ettim. Ve sadece eğlenip evlerimize gittik. Gördüğünüz gibi jigololuk ile ilgili bir çok bilmediğiniz yön var şahsın sizleri zamanla bilgilendirmeye devam edeceğim. Görüşmek üzere arkadaşlar.

Yorum Yap